Anasayfa / Otobüs Kiralama / Düğün İçin Otobüs Kiralama İstanbul
Düğün için otobüs kiralama
Düğün için otobüs kiralama

Düğün İçin Otobüs Kiralama İstanbul

Düğün için otobüs kiralama hizmetini güvenli, konforlu ve en uygun fiyatlarla sunan şirketimiz, taşımacılık konusunda ki tüm faaliyetlerini 10 yılı aşkın bilgi ve deneyimi ile birlikte tamamen resmi belgelerle vermektedir.

Piyasa koşullarında diğer şirketlere kıyasla en cazip düğün için otobüs kiralama fiyatları verirken hizmet kalitemizden taviz vermiyoruz! Düğün nişan için otobüs kiralama bizden sorulur…

İstanbul düğün otobüs kiralama : 0212 424 12 12

Düğün için otobüs kiralama İstanbul

Şirketimiz 2009 yılında başladığı taşımacılık yolunda bugüne kadar 7000’den fazla düğün etkinliğine eşlik ederek piyasa da en çok tercih edilen şirketler arasında yer almaktadır.

Düğün için otobüs kiralama istanbul ‘da en fazla talep gören hizmet olduğundan özellikle şirket seçiminde dikkatli olmak gerekmekte.

Diğer hizmet kolumuz olan servis kiralama gibi düğün için otobüs kiralama hizmetinde de A sınıfı yetki belgesine sahip, araçların tamamının bakımları gününde yapılan otobüslerle hizmet vermekteyiz. Şoförlerimiz konusunda en az 7 yıl deneyimli kişilerdir.

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasının tüm semtlerine verdiğimiz otobüs kiralama hizmetinde sadece İstanbul içerisinde sınırlı kalmayarak Türkiye’nin her noktasına ulaşım sağlamaktayız.

Bu anlamda D2 yetki belgesi ve diğer tüm resmi evrakları tam olan şirketimizin hizmet kalitesi diğer otobüs kiralama şirketlerine göre çok daha konforlu ve keyiflidir. Araçlarımız da kullanılan teknoloji güncel değişimlere ayak uydurabilmektedir.

Düğün için otobüs kiralama fiyatları

Her zaman müşterisinin karşısında değil, yanında olan tutumumuzla müşterilerimizi kolladık. Hizmetlerimizin neredeyse tümünü kendi öz malı araçlarımızla verirken sezon yoğunluğuna göre tedarikçilerle yaptığımız çalışmalarda da aynı tavrımızı korumayı başaran sayılı firmalar arasındayız.

Düğün için otobüs kiralama fiyatları şirketimiz de 450,00 TL. ile başlayarak işin mahiyetine göre değişkenlik göstermektedir. Düğün otobüsü fiyatlarını etkileyen başlıca faktörleri sıralamak gerekirse;

  • Otobüsün yolcuları alacağı konum ile bırakacağı konum arasında ki mesafe
  • Özel bir talep sonucu vip dizayn edilmiş araç olması
  • Düğün etkinliğinin yapılacağı saatler (ilave çalışma yapıp yapamayacağı konusu için gerekli)
  • Düğünün hangi gün yapılacağı (hafta içi / hafta sonu)
  • İstanbul içi veya şehirler arası oluşu

gibi kriterler düğün otobüsü kiralama fiyatlarını etkilemektedir. Bu sebeple standart olarak bir ücret olmadığından, tüm düğün için otobüs taleplerinizi 0212 424 12 12 numaralı telefondan veya 0555 044 13 92 numaralı whatsApp destek hattıyla iletişim kurarak bildirebilirsiniz.

Düğün nişan için otobüs kiralama
Düğün nişan için otobüs kiralama

Düğün nişan için otobüs kiralama

Taşımacılık kurallarımızın başında önce güvenlik gelir. Bu sebeple ister düğün ister nişan veya farklı bir etkinlik olsun taşıdığımız tüm kişileri araç içerisinde seyahat halindeyken ayrı ayrı sigortalıyoruz.

Ayrıca sadece düğün nişan için otobüs kiralama hizmetine mahsus olmayıp tüm kiralama işlerinde araçlarımız tamamı kasko sigortasının yanı sıra ferdi kaza koltuk sigortası ile güvence altına almaktayız.

Bizim diğer düğün nişan için otobüs kiralama şirketlerinden farkımız sadece araçlarımızın yeni oluşu olmamakla birlikte, temizliği titizlikle yapılmış, dizayn problemi olmayan, kozmetik olarak düzgün araçları hizmette kullanışımızla ön plana çıkmaktayız.

Düğün nişan için otobüs kiralama konusunda bizi tercih eden müşterilerimiz ne diyor?

Düğün otobüsü kiralama

Meva Turizm şirketimiz sektörde lider konumlu yerini koruyarak taşımacılık faaliyetlerine ara vermeden devam ettirmektedir. Arge çalışmalarımızla başarılı hizmet ağı kurabilme gayreti içerisinde yatırımlarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Bunu yaparken diğer taraftan müşterilerimizin bizi değerlendirmelerini dinleyerek dikkate alıp daha fazla müşteri memnuniyeti sağlamak adına anketler düzenliyoruz.

Bugüne kadar daima yaptıklarımızdan ve yapabileceklerimizden bahsettik. Bizim için öncelik daima güvene dayalı iş birliği yapmaktır.

Bu anlamda düğün otobüsü kiralama veya diğer etkinlikleriniz için kiralama şirketi arayışındaysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kiralık Düğün Otobüsü

Genelde evlenme merasimlerinde düğünde otobüsü kim tutar gibi çelişkili durumlar hizmet alma noktasında kararsızlık veya anlaşmazlık gibi durumlarda çok fazla aksamalar yaşatmakta. Çünkü otobüs organizasyonları servis araçları gibi günübirlik temin edilemediğinden en az 1 hafta önce rezervasyon gerektiriyor. Özellikle yaz döneminde bu süre daha da uzayabilir.

Tüm kiralık düğün otobüsü hizmetlerimizi kendi öz malı araçlarımızla yaparak, yaşanılacak tüm mağduriyetlerin önüne geçiyoruz.

Şirketimizden kaparosunu ödediğiniz kiralık düğün otobüsü için 48 saat önceden bildirmek kaydı ile koşulsuz iptal veya değişiklik yapma hakkınızın olduğunu biliyor muydunuz?

Düğün için otobüs kiralama istanbul, Fiyatları, Nişan

Güvenilir hizmet almak, zamanında ulaşım sağlamak, konforlu seyahat etmek ve bunların hepsini uygun fiyatlarla elde ederek Düğün için otobüs kiralama hizmeti almak istiyorsanız 0212 424 12 12 hemen arayın! Çalışma saatlerimizin dışında ulaşım sağlamak için 0555 044 1392 numaralı destek hattımızdan yazarak 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

Diğer Kiralama Seçenekleri

Yarım Otobüs Kiralama

Yarım Otobüs Kiralama

Yarım otobüs kiralama hizmeti ve diğer merak ettiğiniz yarım otobüs kaç kişi alır, kiralama fiyatları, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir