Düğün için servis kiralama
Düğün için servis kiralama istanbul

Düğün için Servis Kiralama istanbul

Son güncelleme: 9 Şubat 2020

Düğün için servis kiralama istanbul ‘da en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Düğün servis taşımacılığı, düğün nişan servisi ve düğün servis fiyatları hakkında tüm ihtiyaçlarınıza en cazip seçenekler sunmaya devam ediyoruz.

Düğün için Servis Kiralama istanbul

Özellikle ilkbahardan başlayıp yaz sonuna kadar başlayan düğün sezonları her gelin veya damat evi için yoğun ve telaşeli geçmektedir. Düğün günü geldiğinde davetlilerin organizasyonunu yapmak ve o yoğunluk içerisinde ulaşım problemleri ile uğraşmak kaçınılmazdır. Düğün için servis kiralama istanbul içerisinde en kolay taşımacılık çözümleri arasında en makul çözümlerden biridir.

Düğün için servis kiralama yaptığınız zaman ulaşım problemi adına bir çok sorunu ortadan kaldırarak, mutlu gününüzde unutulmayacak hatıraları da beraberinde yaşamış olursunuz. Düğün servis kiralaması yapmanın size getirilerini kısaca özetleyelim.

Düğün için Servis Kiralamanın Kazançları

 • Hayatınızda en özel günlerden birisi olan düğün gününde misafirlerinizin ulaşımları için özel araç temin etmek durumunda kalmazsınız.
 • Kendi araçları ile gelmek isteyen düğün misafirlerine ulaşımları için adres tarif etmek zorunda kalmaz topluca gidip gelmelerine imkan sağlarsınız.
 • Düğün ulaşımlarının en zor yanı bulunduğunuz ilçeyi ve salonun yerini bilmeyişlerinden sebep kaybolma gibi problemlerle uğraşmadır, bunun en rahat çözümü servis ile ulaşım sağlanmasıdır.
 • Düğüne gelecek misafirleriniz ulaşımda ki saat problemlerini tamamen çözmüş olursunuz.
 • Düğün sonunda geç saatlerde aracı olmayan kişilere ulaşım sorunu yaşatmamış olursunuz.
 • Aracı olmayan kişilerin düğüne gelmesini sağlar, tüm sevdiklerinizle birlikte bu en özel gününüzü hep birlikte paylaşırsınız.
 • Düğünlerin en büyük sorunu kişilerin gizlide olsa alkol kullanmasıdır. Araç kullanacak kişinin alkollü olma riskini göz önüne alacak olursak, olası bir felaketi engellemiş olursunuz.
 • Şehir dışından gelecek misafirlerinizin ulaşımı için en rahat ve en kolay seçeneklerden biridir düğün için servis kiralama.

Düğün Servis Taşımacılığı

Düğün servis taşımacılığı tercihi yukarıda saydığımız ve ifade edemediğimiz tüm kolaylıkları yaşamanız için en rahat çözümlerden biridir. Kişi sayının kalabalık oluşu, çoğu kişinin kendi özel araçlarının olmayışı, özel araçları olanların kaybolup yol tarifi istemeleri gibi benzer durumlar düğün sahibini oldukça zor durumlara düşürmektedir.

Hem maliyetleri daha aza indiren, hem de tertipli bir toplu taşımacılık istiyorsanız mutlaka düğün servis taşımacılığı hizmetini tercih etmelisiniz.

Düğün Nişan Servisi

Düğün nişan servisi toplu taşımacılık çözümleri için en ideal tercihlerden biridir. Sadece düğünlerde değil aynı zamanda aile arasında olmayıp, kalabalık planlanan nişan organizasyonları içinde tercih edilmelidir.

Yukarıda saydığımız ulaşım konusunda olabilecek tüm aksaklıkları nişan gününde de yaşanılması kaçınılmazdır. Nişan için servis kiralama beklentilerinizin çok üzerinde kolaylıklar sağlamaktadır. Bu tip organizasyonlarda genellikle kullandığımız araçlar en fazla 5 yaşında olup, şoförlerimizde konusunda deneyimli kişilerdir.

Düğün Nişan Servisi
Düğün Nişan Servisi

Düğün Nişan Servisi Prensiplerimiz

 • Hizmette kullanılan tüm araçlar 5 yaşından büyük değildir.
 • Araçlarımızın tümünün kasko sigortalarının yanı sıra kişi başı ferdi kaza koltuk sigortalıdır.
 • D2 belgesine sahip araçlarımız gerek İstanbul, gerekse şehirler arası yolculuk için uygundur.
 • Tüm araçların bakımları sürekli kontrol edilen, fenni muayeneleri gününde yapılan araçlardır.
 • Şoförlerimiz konusunda tecrübeli, en az 7 yıllık ehliyet sahibi kişilerdir.
 • Şoförlerimiz yüz kızartıcı adli sabıkası olmayan, sağlık sorunu olmayıp tam teşekküllü hastaneden raporlara sahiptir.
 • Tercihinize göre 16 kişilik minibüs, 27 kişilik yarım otobüs ve otobüslerimiz her an hizmet vermeye hazırdır.

Düğün Servis Fiyatları

Her zaman müşterinin karşısında değil, yanındayız prensibi ile piyasa koşullarında en makul fiyatları sunan şirketimizden hizmet alan her müşterimiz bizi tercih ederek bütçesini korumayı başarmıştır. Düğün servis fiyatları şirketimizde 150,00TL. ile başlamakta ve yapılacak organizasyonun mahiyetine göre değişmektedir.

Düğün servis fiyatları, istenilen araç kapasitesi, düğün veya nişanın günü, hangi saatler arasında hizmet vereceği, aracın servis hizmetine başlayacağı nokta ile varış noktası arasında ki mesafe gibi kriterler ile belirlenmektedir.

Bu sebeple yukarıda fiyatları etkileyen bilgileri tarafımıza info@mevaturizm.com.tr adresine e-posta göndererek ya da 0212 424 12 12 numaralı telefondan bize ulaşarak bildirmeniz gerekmektedir. Konuyla ilgili olarak müşteri temsilcimiz size en kısa sürede bilgi verecektir.

Düğün için Servis Kiralama istanbul, Fiyatları, Nişan Servis Taşımacılığı

Her zaman müşterisinin yanında olan ve bugüne kadar 7000’den fazla bireysel organizasyonlara çözüm ortaklığı yapan şirketimizden hizmet almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Düğün için servis kiralama istanbul konusunda sizlere en iyi çözümleri sunabilme arzusundayız. Aynı zamanda nişan veya kına gibi etkinlikleriniz içinde servis taşımacılığı seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Daha detaylı bilgi için hemen 0212 424 12 12 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Diğer Kiralama Seçenekleri

Şoförlü Minibüs Kiralama

Şoförlü Minibüs Kiralama İstanbul

Son güncelleme: 9 Şubat 2020 Şoförlü minibüs kiralama istanbul ‘da toplu etkinlikler için en çok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
543