Düğün nişan için servis
Düğün nişan için servis

Düğün Nişan için Servis istanbul

Son güncelleme: 9 Şubat 2020

Düğün nişan için servis taleplerinize en makul çözümlerle birlikte uygun fiyatları sunan şirketimizin, düğün nişan için minibüs, düğün nişan servisi, nişan düğün servisleri konusunda istanbul avrupa yakası ve anadolu yakası semtlerine özel farklı kapasitelerde araç seçenekleriyle hizmetinizdeyiz.

Düğün nişan için servis istanbul

Düğün, nişan gibi özel günler için toplu şekilde bir yerden başka bir yere seyahat ederken servis aracına ihtiyacımız olur. Bu anlamda kaliteli ve güvenilir bir firma arayışına gireriz. Fakat işinde usta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmalar bulması kolay değil. Bu anlamda düğün servis araçları bakımından lüks hizmet verecek firmamız düğün nişan için servis istanbul konusunda sizlerin her zaman yanında olacak.

Deneyimli şoför ve ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz. İstanbul ve çevresinde düğün için araç kiralayarak sizde ailenizi ve akrabalarınızı güven ve konforlu bir şekilde düğün alanına ulaştırıyoruz. Nişan servis araçlarımızda mevcut bulunmaktadır.

Özel günler için servis araçları kiralama artık mümkün. Anlaşılması durumunda düğün ve nişan için servis araçlarımız uygun fiyata sizlere hizmet vermeye hazır. Yeni model araçlar ile hiçbir konforunuz eksik bırakılmadan istediğiniz mekana ulaştıracak.

Kurumsal olarak hizmet veren firmamız araç tedariki konusunda sizi yarı yolda bırakmaz. Önemli olan sizin kaç kişilik bir araç istediğiniz ve düğün ve nişan güzergahınızın nasıl bir yol izleyeceği konusunda bizi bilinçlendirmeniz olacak.

Yıllar boyunca müşterilerine kaliteli bir hizmet vermek adına kendini her daim yenileyen, araçlarının uygun aralıklar ile bakımını yaptıran, yol öncesi tüm hazırlıklarını tamamlayarak kaliteli bir hizmet sunan firmamız 7/24 sizin yanınızda. Sizde araç filomuzdan faydalanarak kaliteli bir yolculuk yapmaya hazır olun.

Düğün nişan için minibüs

Düğün ve nişan günlerinde en çok gereksinimimiz olan ihtiyaçlardan biri de toplu taşıma aracı oluyor. Gidilecek mekan uzun mesafede ise ailecek gitmek için geniş ve konforlu bir araca ihtiyacınız olacak. Bu anlamda firmamız 16 kişilik minibüs, 27 kişilik yarım otobüs, geniş araç filosu ile her zaman yanınızda düğün nişan için minibüs kiralama hizmetimiz bulunuyor. Bu anlamda yeni araçlarımız, geniş ve konforlu koltuklarımız ile sizi istediğiniz yere götürmeye hazırız.

Şehir içinde ve şehirlerarasında düzenlenen özel günlerinizde sizi mağdur etmeden istediğiniz koşullarda sizi ulaştırmaya hazırız.

Özel günlerinizde minibüs kiralama firmamızın verdiği hizmetler;

  • İstediğiniz kapasitede yeni model minibüslerimiz mevcut bulunup, konforlu hizmet sunuyoruz.
  • Düğün nişan için minibüs araçlarımız yeni model olup sizi yarı yolda bırakmaz.
  • Araç bakımları zamanında yapılarak, muayene ve tüm belgeleri tam bir şekilde yola çıkar.
  • Araçlarımızda d2 belgesi mevcut olup, gerektiğinde makam aracı olarak da temin edilir.
  • Araçların içi özel şekilde dizayn edilerek herkesin konforlu ve rahat şekilde seyahat etmesini sağlar.
  • Özel ses ve görüntü sistemi bulunan araçlarımızda seyahat ederken sıkılmayacaksınız.

Uygun fiyatlara kaliteli yolculuk yapmak isterseniz sizde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Özel günlerinizde mağdur olmadan yolculuk etmek için geniş araç kapasitemiz ile hizmetinizdeyiz. Araç kiralama hizmeti ile her daim yanınızda olmaya hazırız. İstediğiniz gün ve saatlerde araç kiralayarak ulaşımınızı rahat bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Düğün nişan servisi istanbul

Düğün, nişan günleri için servis kiralama konusunda geniş kapsamlı çalışmalar yapmış, kaliteli işler ortaya çıkarmış olan firmamızın birçok referansı mevcut bulunuyor. Bu anlamda kurumsallaşmış olan firmamız çalışmalarını her daim müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak hizmet vermiştir.

Düğün nişan servisi İstanbul ve çevresinde de hizmet verip, sizi yarı yolda bırakmıyor. Başka şehirler içinde servis hizmetimiz bulunmaktadır. Usta şoförler tarafından hizmetinize sunulan araçlarımız haricinde şoförsüz araç kiralama imkanınızda bulunmaktadır. Sözleşmeli olarak araç kiralama sonrası istediğiniz aracı kiralayarak zamanı dolduğunda geri teslim etmeniz gerekir.

Geniş araç filosuna sahip firmamız tarafından araç bakımları yapılmış, muayeneleri tam, araç yağı ve suyu kontrol edilmiş şekilde hizmetinize sunuluyor. Servis araçlarımız kaç kişilik kapasitede olmasını istiyorsanız belirtmeniz durumunda size istediğiniz yolcu sayısına sahip araç temin ediliyor.

Genel olarak araçlarda kişi sayısını artırmak adına dar koltuklar ve yarım hizmet sunulmaktadır. Bu anlamda firmamız tam tersini düzenleyerek önemli olan konfor diyor. Servis araçları özel olarak dizayn edilmiş ve size konforlu bir yolculuk sunacaktır. Firmamız kurumsal bir firma olup gerektiğinde özel makam aracı olarak da kiraya verilmektedir.

Araçlarda özel takip sistemi bulunup, sizin yolda kalma durumunuzda size 7/24 hizmet veriyor. Yolda kalmanız durumunda yeriniz tespit edilerek sizi yarı yolda bırakmıyor. Sizde kaliteli bir hizmet için iletişim kurabilirsiniz.

Düğün nişan servisi
Düğün nişan servisi

Düğün Nişan Servisi

Yıllar boyu süren bilgi ve deneyim tecrübelerimize günümüzün teknolojisini de katarak size daha iyi bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Düğün nişan gibi özel günlerinizde sizin için servis temin etmek bizim işimiz. Geniş filolarımız sayesinde istediğiniz araç kapasitesi ile yolculuğa hazır olabilirsiniz. Özellikle de geniş kapsamlı düğün nişan servisi arıyor, ailecek şehir içi ve şehir dışında davete gidecek iseniz sizde araç filomuz içinden temin edebilirsiniz.

Misafir sayınız kalabalık ve daha büyük kapasite araca ihtiyacınız varsa düğün için otobüs kiralama konumuzu inceleyiniz.

Araçlarımız her daim yola çıkmaya hazır, bakımları zamanında yapılan, yola çıkmadan öncede son kontroller gerçekleştirilerek yola çıkar. Aynı zamanda şoför talebinizi de yerine getiriyoruz. İşinde deneyimli, uzman kişiler ile sizleri rahat bir yolculuğa gönderiyoruz.

Geniş çaplı düğün, nişan organizasyonlarda araç ihtiyacınız mı var? O zaman sizde kurumsal firmamız ile iletişime geçerek organizasyonlarınızı daha eğlenceli ve rahat hale getirebilirsiniz. Genel anlamda özel dizayn edilmiş kiralık servisler bulunmaktadır. Konforlu bir yolculuk için istediğiniz koltuk sayısında araçlar mevcut bulunmaktadır.

Düğün ve nişan organizasyonlarında kaliteli hizmet vermek adına yaşı küçük araçlar kullanılmaktadır. Sarsmadan, yolda kalmadan, kliması mevcut bulunan araçlarda ister yaz günü olsun, ister kış günü artık seyahat etmek çok kolay olacak.

Düğün nişan servisi kiralarken sizde istediğiniz aracı bulacak, rahat bir yolculuk için adım atmış olacaksınız. Uygun fiyata servis veya araç kiralamak için sizde iletişime geçebilirsiniz.

Nişan Düğün Servisleri

Özellikle nişan ve düğün gibi önemli günlerde tatlı bir telaş içinde olunur. Tabi bu telaş organizasyon yapılmaz ise oldukça zorlayıcı bir hale gelir. Tabi organizasyon içerisinde uzun yolculuk var ise ailecek araç gereksinim duyulur. Bu durumda nişan düğün servisleri kiralamayı düşünürüz. Gün öncesinden bunun planlamasını da yapmak gerekir. Bu durumda araç kiralama şirketi arayışı gireriz. Tabi, her firma istenilen koşullara uygun olmaz ve sizi memnun edemeyebilir. Bu anlamda kurumsal olarak çalışan firmamız sizlere kaliteli hizmet verecektir.

Firma araçları küçük yaşta olup sizi yarı yolda koymaz. Firmamız gerekli TSE 12557, Ohsas 18001, İSO 9001 ve A grubu servis taşımacılığına uygun araçlara sahip olup, tüm gerekli evrakları bulunur. İsterseniz aracı kendiniz kullanacak şekilde isterseniz firmamızdan şoför temin ederek kiralayabilirsiniz.

Genel anlamda anlık kiralık servis talepleri de mevcut bulunuyor. Bunun altında yatan sebeplerden biri de anlaşılan firmanın sözleşme koşullarına uymaması. Bizde bu gibi sizi yarı yolda bırakacak sorunlar ile karşılaşmaz, belirtilen gün ve saat içinde servisimiz yola çıkmaya hazır bir şekilde ayağınıza gelecektir.

Hizmetimiz bununla sınırlı kalmayıp birçok konuda müşterilerine destek olur. Örnek verecek olursak, hava limanında karşılama yapmak, şehirler arası gezi düzenlemek, toplu gezi ve düğün organizasyonları için iletişime geçmeniz yeterli.

İletişim numaralarımızı firmamızın iletişim bilgileri yazan kısımdan temin edebilir, organizasyonunuzu ve kaç kişilik araç temin etmek istediğinizi belirterek araç kiralama işleminizi tamamleyebilrisiniz.

Düğün nişan için servis istanbul 444 1 392, Minibüs Kiralama

Düğün nişan için servis kiralama talepleriniz için 444 1 392 numaralı telefondan veya info@mevaturizm.com.tr adresine e posta gönderebilir, 0555 044 1 392 whatsApp iletişim hattından bildirebilirsiniz.

Diğer Kiralama Seçenekleri

Şoförlü Minibüs Kiralama

Şoförlü Minibüs Kiralama İstanbul

Son güncelleme: 9 Şubat 2020 Şoförlü minibüs kiralama istanbul ‘da toplu etkinlikler için en çok …

Bir Yorum

  1. Bayrampasa ve esenler den kalmak üzere 27 lik 3 araç şoförlü silivri 70 gidiş 70 geliş fiyat alabilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
543