Gezi için servis kiralama
Gezi için servis kiralama

Gezi İçin Servis Kiralama İstanbul

Son güncelleme: 9 Şubat 2020

Gezi için servis kiralama hizmetini en uygun fiyatlarla sunarak, ücretleri kontrol altına almanızı sağlarken hem konforlu hem de güvenli seyahat etmenizi sağlıyoruz. İstanbul gezi servisi kiralama ihtiyacınız da bizimle görüşmeden karar vermeyin!

Gezi için Servis Kiralama İstanbul

Günümüzde ulaşım herkesin karşılaştığı problemler arasında yer alıyor. Özellikle de arkadaşlarınız ile veya ailenizle güzel bir gezi yaptınız diyelim. Tabi bunun için rahat ve geniş bir araca ihtiyacınız olacaktır. İstanbul ve çevresine gezi düzenlemek için artık servis aracını sorun etmenize gerek yok.

Gezi için servis kiralama istanbul çevresinde veya içinde sizlerin hizmetinizde olacak. Artık ister araç kiralayarak, isterseniz şoförü ile birlikte araç temin ederek sizde istediğiniz yere anında gezi düzenleme şansına sahip olabilirsiniz.

Günü birlik ya da birkaç günlüğüne düzenleyeceğiniz geziler için aile büyüklüğünüze göre, isteğiniz kapasite ve genişlikte araçlara ulaşabileceksiniz. Özellikle geniş aileler için henüz 2-3 yaşında olan konforlu araçlarımız ile yolculuğunuz sıkıntısız geçecektir.

Rahat ve konforlu araçlarda yolculuk ederken sıcak veya soğuk fark etmeden klimalı araçlarda rahat olacaksınız. Gezi, düğün, nişan ve daha birçok aklınıza gelebilecek seyahatleriniz için araçlarımız bulumaktadır. İstediğiniz aracı size temin ediyor, tam teşekküllü bir şekilde yola çıkmanız için hazırlıklarını yapıp şoförlü olarak teslim ediyoruz.

Tüm gezi taşımacılığı faaliyetlerimiz, İso ve TSE standartlarında yapılmaktadır. Şirketimizin sahip olduğu tüm sertifikalara belgelerimiz sayfasından ulaşabilirsiniz.

Gezi Servisi Kiralama

Gezi servisi kiralama için neler yapmamız gerekir. İstediğimiz koşullara uygun araç bulabilir miyiz? Diye düşünceler içinde olmayın. Firmamız sayesinde istediğiniz kapasitede ki araçlarımız sizin için hizmette. Gezi servisi kiralamak için önceden anlaşmalarınızı yapmanız yeterli olacaktır. Araç kiralamak için gereken koşullar;

  • Kiralanacak olan araca uygun ehliyet taşınması.
  • Aracı kullanacak kişinin ehliyeti ve sürüş geçmişi bulunması
  • Kimlik bilgilerinin doğru olması
  • Talep edilirse şoför isteğinde bulunulması.
  • Aracın kaç günlüğüne kiralanacak olması.

Bu gibi durumlar anlaşma sırasında gerekli olan bilgilerdir. Bu durumda sözleşme sonrası aracı teslim alabiliyorsunuz. Araçlar üzerinde araç takip sistemleri bulunmaktadır. Her hangi bir durum olduğunda sizi takip sistemi sayesinde istenilen noktadan tespit etmemiz mümkün.

İstenilen araç size teslim edilirken, muayeneleri yapılmış, yağı, suyu kontrol edilmiş bir şekilde verilir. Size sadece aileniz ile yolculuğun tadını çıkarmak kalıyor. Keyifli bir yolculuk için aile sayısına göre araç kiralamanızı tavsiye ederiz. Aksi durumda yolculuk ayakta geçirilmez, geçirilirse trafik kurallarına aykırı bir durum söz konusu olacaktır.

Gezi Servisi Kiralama
Gezi Servisi Kiralama

Gezi Servis Ücretleri

Gezi düzenlerken en çok yaşanan sorunlardan biri uygun fiyata araç temin etme olur. Çünkü istenilen sayıda araç bulması zor. Gezi servisi kiralamak için hem bütçeye hem de istenilen konfor ve kapasiteye araç bulmanız kolay olmayabilir.

Firmamız size uygun fiyatlar ile araç temin etmektedir. Gezi servis ücretleri istenilen kapasite, konfor ve koşullara göre değişkenlik gösterir. Bunun için ilk olarak yola çıkmadan kaç kişilik kapasitede araç gerekli olduğunu tespit etmelisiniz. Sonrasında firmamızda bu sayıya uygun araç fiyatlarını alabilirsiniz.

Araçlar sıfır ayarında henüz 1 kaç yaşında olup, sizi gezi esnasında yarı yolda bırakmaz. Özellikle koltuk araları, her koltukta tv, radyo ve kulaklık bulunup, yol boyunca sıkılmadan yolculuk etmenizi sağlayacaktır.

İçerisinde buzdolabı, klima ve daha birçok özelliği ile gideceğiniz yere kadar sizi rahat ettirir. Sizde araç fiyatlarımızı firmamıza giderek yetkili kişiler ile görüşebilirsiniz.

Gideceğiniz tarihi ve güzergâhı belirterek araç seçme şansına sahip olabilirsiniz. İster gezi esnasında tek bir noktaya gidin, isterseniz gezerek hiçbir sorun çıkmadan yolculuk edeceksiniz.

İstanbul Gezi Servisi

İstanbul ve çevresinde gezi planlamayı mı düşünüyorsunuz. Okul, aile, piknik, nişan, düğün veya sünnet hiç fark etmeden sizde konforlu bir gezi için hazır olun. Genel olarak geziler ailecek veya geniş bir çevre ile gerçekleştirilir.

İstanbul gezi servisi ihtiyacı duyulur. Gezi esnasında ulaşım maksadı ile hep birlikte muhteşem anlar yaşamak için servis ihtiyacı duyarız. Tabi servis hemen hemen herkesin evinde olan araçlar değildir. Bu durumda özel bir firma ile anlaşma gerekir.

Firmamız her daim istenilen kapasite ve konfora uygun araçları ile düzenlenen gezi ve seyahatlerde yanınızda. Herkesin konforlu seyahat etmesi, istenilen yere sorunsuz ulaşılması için geniş araçlara ihtiyaç duyulur.

Bu gibi anlarda sizde firmamıza gelerek istenilen gün ve saatte, geziye çıkmak üzere hazırlıklara başlayabilirsiniz. İstenilen durumda şoför temini yapılmaktadır. Şoförlü veya şoförsüz olarak fiyatlarımızda değişiklik bulunmaktadır.

Firmamıza istediğiniz koşulları belirterek ücret alabilirsiniz. Sizde rahat ve konforlu bir yolculuk için firmamızdan araç temin edebilir, seyahatinize daha fazla keyif katabilirsiniz.

Diğer Kiralama Seçenekleri

Şoförlü Minibüs Kiralama

Şoförlü Minibüs Kiralama İstanbul

Son güncelleme: 9 Şubat 2020 Şoförlü minibüs kiralama istanbul ‘da toplu etkinlikler için en çok …

Bir Yorum

  1. Okul gezisi
    60 kisi avcılar tahtakale mahallesinden emirgan korusuna kaç tl ye gidebilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
543