Gezi Otobüsü Kiralama
Gezi Otobüsü Kiralama

Gezi Otobüsü Kiralama İstanbul

Son güncelleme: 9 Şubat 2020

Gezi otobüsü kiralama hizmetini en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Toplu geziler için büyük otobüs tedariği yapan şirketimiz, gezi için otobüs önerileri sunuyor aynı zaman da gezi için kiralık otobüs fiyatlarını en düşük seviyede tutuyoruz.

Gezi Otobüsü Kiralama İstanbul

Gezi otobüsü kiralama hizmetinde önce güvenlik anlayışı ile hizmet sunan Meva Turizm, tüm taşımacılık faaliyetlerini kalite standartlarına göre yürütmektedir. Şehir içi ve şehirler arası otobüs taşımacılığında D2 belgesi ve diğer TÜRSAB belgesine sahip olan araçlarla hizmet vermekteyiz. Bunlarla birlikte otobüs içerisinde seyahat eden tüm kişiler ferdi kaza koltuk ve güzergah sigortası ile güvence altına alınmaktadır.

Hassasiyetimiz sadece bu kadar değil;

Tüm Şoförlerimiz,

  • Konusunda en az 7 yıl deneyimli
  • Uzun yol tecrübesi olan
  • Sağlık yönünden hiçbir engeli bulunmayan
  • Taşımacılık esaslarına uygun tüm evları tam olan kişilerdir.

Yılların verdiği tüm bilgi ve deneyimlerle 10 yılı aşkın sürede yaklaşık 8000’den fazla gezi etkinliğini üstlenerek başarı ile tamamlamanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bu sebeple İstanbul’da otobüs kiralama konusunda en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyoruz.

Üniversite gençlerinden oluşan gruplar, şirket çalışanları, akrabalar ile çıkılan seyahatler… Çok farklı kesimlerden farklı amaçlar ile gezi otobüsü kiralama hizmetinden faydalanmak mümkün. Üstelik bu hizmetten faydalanabilmek için sadece şehirler arası seyahat etmeniz gerekmiyor. İhtiyaç durumunuza göre şehirler arası veya şehir içi geziler için otobüs kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Uzun mesafe yolculuk yapma planınız varsa yapılacak kilometre, kaç gün kiralayacağınız gibi detaylar önemlidir. Bazı firmalarda kilometre sınırı olduğunu unutmamalısınız. Ayrıca kişi sayısı da otobüs modelinde karar vermeden önce oldukça büyük önem taşımaktadır. Firmadan beklentilerinizin yanı sıra ödediğiniz ücret içine dahil olan hizmetler ile ilgili de bilgi almanızda fayda var.

Toplu Geziler İçin Büyük Otobüs

Kişi sayısı 30’un üzerinde olan tüm etkinliklerde 45 kişilik büyük otobüsler tercih edilmektedir. Özellikle toplu geziler için yapılmış büyük otobüs kiralaması yapmak maddi olarak bütçe dostu olduğu gibi aynı zaman da sevdiklerinizle aynı ortam içerisinde olarak güzel zamanlar geçirmenizi sağlıyor.

Genel olarak toplu geziler de etkinliği düzenleyen kişi/kişiler birey başı fiyatlandırma yaparak herkese uygun bir hale getiriyor. Toplu geziler için yapılmış otobüs tercihinde de bir çok seçenek sunan şirketimiz talepler doğrultusunda araç içerisinde ikram vs. düzenlemektedir.

Yıllık izin döneminizde veya kısa bir hafta sonu kaçamağında hem ekonomik hem de avantajlı bir tatil fırsatı arıyorsanız birçok seçenek mümkün.

Birçok aile kendi araçları ile tatil seyahatine çıkmayı planlasa da özellikle kalabalık gezilerde bu ekonomi açısından pek karlı bir tatil olmaz. Yakınlarınızla çıkacağınız bir tatile neden ayrı araçlarla seyahat etmeyi tercih edesiniz ki?

Toplu Gezi Otobüsü Kiralama
Toplu Gezi Otobüsü Kiralama

Toplu Gezi Otobüsü Kiralama

Kalabalık bir tatil planı için sizlere önerimiz konforlu toplu geziler için büyük otobüs kiralamanız… Ekonomik açıdan oldukça uygun fiyat aralıklarıyla kiralık olarak servis veren kiralık otobüsleri şoförlü veya şoförsüz gibi farklı seçenekler ile lüks gezi otobüsü şirketimizden tedarik etmeniz mümkün.

Üstelik farklı kişi grubu sayılarına, bir seyahatten beklentilerinize göre çeşitli seçenekler arasından size en uygununu bulabilirsiniz. Bu tür toplu geziler için özel tasarlanmış otobüslerde seyahat boyunca konfor için gerekli her detay düşünülmüş.

Kendi aracınızın sağladığı rahatlığı aratmayacak, üstelik keyifli bir tatil geçireceğiniz tüm sevdiklerinizle bir arada seyahat etme şansı sağlayacak bu araçlara bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Araç içerisinde yolcu konforunu sağlayacak koltuk genişliği, koltuklar arasındaki mesafe, priz, plazma ekran, internet gibi çeşitli donanımlara sahip araç seçeneklerinden size en uygununu ideal fiyatlara kiralamak isterseniz biz hizmetinizdeyiz.

Sadece yolcu ve şoför konforunu sağlayan göz doldurucu iç tasarımı ile değil, aynı zamanda teknik donanımı ile de uzun yollar için ideal olan otobüsler sayesinde yolculuk daha keyifli bir hale gelecektir.

Sadece turistik geziler için değil, aynı zamanda kendi özel günlerinizde tüm yakınlarınız ile farklı bir ile gitmek zorunda olduğunuzda da rahatlıkla tercih edebileceğiniz toplu gezi otobüsleri, gün ve mesafe, araç özellikleri gibi değişenlere bağlı olarak her bütçeye uygun fiyatlarla şirketimizden kiralanmaktadır.

Gezi İçin Otobüs Önerileri

Otobüs kiralama fikri aklınıza geldiğinde sizin bütçenizi aşacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Özellikle geniş araç filosuna sahip olan sektörün önde gelen gezi otobüsü kiralama konusunda uzman firmamızın çok fazla araç seçeneği mevcuttur. Böylece hem ihtiyacınıza hem de bütçenize en uygun gezi otobüsünü anında kiralayabilirsiniz.

Son zamanlarda okul gezisi, şirketlerin çalışanları için düzenlediği çeşitli seyahatler gibi pek çok farklı alanda da kullanılmaya başlayan otobüs kiralama hizmeti, birçok firma tarafından verilmektedir. İnternet ortamında gezi için otobüs var mı araştırması yaptığınız zaman firmaların çokluğu ve fiyatlar arasındaki farklılık özellikle ilk kez araç kiralayacaksanız kafanızı karıştırabilir.

İlk kez otobüs kiralayacak olan kişi ve gruplara önerimiz öncelikle, referanslı bu alanda markalaşma yolunda ilerleyen firmalar ile çalışmaları olmaktadır. Böylece kiralama esnasında, sonrasında, ücret konusunda, araç seçiminde, araç donanımı ve bakımında hiçbir sorun ile karşılaşmadan seyahatin keyfini çıkarabilirsiniz.

Eğer bir firma ile görüşmeye gittiğinizde hangi gezi otobüsü modeli tercih etmeniz gerektiği konusunda kararsızsanız bizi arayarak alanında uzman müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır. Şehiriçi veya şehirlerarası, kişi sayısı gibi size özel durumlara göre en uygun araçla sizi eşleştirecektir.

Bunun dışında gezi otobüsü kiralama sözleşmesi imzalamadan önce maddeleri dikkatlice okumalı, daha sonrasında aleyhinize olabilecek maddeler hakkında detaylı bilgi istemelisiniz bir diğer yandan sözleşme öncesinde araç bakımlarının tam olduğundan ve gideceğiniz mesafe için gerekli donanıma sahip, hem gezi için otobüs şöförü ‘nün deneyimi hem de yolcular için konforlu olduğundan emin olmalısınız.

Gezi Otobüsü Kiralama Fiyatları

Gezi otobüsü kiralama konusunda birçok araç kiralama hizmeti söz konusu olduğunda olduğu gibi öncelik fiyatlar… Birçok kişi en uygun fiyatı veren firmadan gezi otobüsü kiralamayı tercih eder. Gezi için otobüs ücretleri bütçenize hitap etmesi elbette çok önemli. Ancak bunun yanı sıra güvenilir bir firma ile çalıştığınızdan emin olmalısınız. Bu anlamda Meva Turizm olarak 10 yılı aşkın süredir müşterilerimize en profesyonel hizmeti sunmaktayız.

Sektör içerisinde kısıtlı imkanlar ve özensiz bir çalışma sistemi ile varlığı sürdüren, birçok müşterisini mağdur eden firmalar mevcut. Bu firmalar genellikle en ucuz fiyat aralığını müşterilerine sunarak müşteri çekmeye çalışırlar. Ancak ucuz gezi otobüsü kiralama hizmeti verdiğini iddia eden firmalar, birçok müşterilerinin beklentilerini karşılayamaz hatta daha sonrasında sorunlarla karşılaşmaya neden olabilir.

Yolculuk esnası ve sonrasında herhangi bir sorun ile karşılaşmamak, can güvenliği açısından donanımlı bir araçla seyahat etmek, aynı zamanda konforlu, rahat bir yolculuk yapmak için size bir telefon kadar yakınız.

Gezi otobüsü kiralama fiyatları hakkında piyasada uygun fiyat güvencesi ile sağlayan şirketimizi tercih ettiğinizde hiçbir sorun yaşamadan seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz. İstanbul gezi otobüsü fiyatı için : 0212 424 12 12
Okul gezisi için otobüs kiralama
Okul gezisi için otobüs kiralama

Okul Gezisi İçin Otobüs Kiralama

Biricik yavrularımızın tüm sezon boyunca stres ve yorgunluklarını atmak için düzenlenen kültürel turları güvenilir şirket yapmak her velinin ve okul yetkililerinin beklentisidir.

Yıllardır bu beklentiye en etkin şekilde cevap vererek, konusunda 100’lerce etkinlik düzenine taşımacılık faaliyeti gösteren şirketimizin öğrenci gezi otobüsü alanında çok fazla referansı vardır.

Tüm otobüslerimiz D2 belgesi ile şehirler arası ve şehir içi tur düzenlemeye yetkili, sigortaları tam, şoförü konusunda en deneyimli kişilerle birlikte hizmet vermekteyiz.

Okul gezisi için otobüs kiralama hassas bir tedarik olup araştırılması gereken bir konudur. Resmi olarak okul gezisi için gerekli evraklar bu adresten ulaşabilirsiniz. İstanbul içi veya şehirler arası düzenlenecek tüm okul gezilerinde bizden 0212 424 12 12 numaralı hattımızı arayarak talepte bulunabilir, aklınıza takılan sorular için müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.

Gezi otobüsü kiralama İstanbul, Toplu geziler için öneriler, fiyatları

Gezi otobüsü kiralama ve sorunsuz bir seyahat tercihiniz varsa bizimle görüşmeden karar vermeyin. Şirketimize 0212 424 12 12 numaralı telefondan ulaşabilir, dilerseniz 0555 044 13 92 whatsapp destek hattından taleplerinizi bildirebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Gezi Otobüsü Kiralama Ücreti

Ücretler yapılacak yolculuğa göre değişecektir. Elbet de sabit rakam belirtemeyiz ancak bizi arayıp sorabilirsiniz.

Araçlar Temiz ve Konforlu mu?

Araçların içi ve dışı tertemizdir. Hiçbir şekilde bir önceki kullanıcılardan kalan kirlilik bulunmaz.

Diğer Kiralama Seçenekleri

Yarım Otobüs Kiralama

Yarım Otobüs Kiralama

Son güncelleme: 9 Şubat 2020 Yarım otobüs kiralama hizmeti ve diğer merak ettiğiniz yarım otobüs …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
543