Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

2009 Yılı Temmuz ayında İstanbul / Küçükçekmece ilçesinde faaliyete başlayan şirketimiz hala aktif olarak İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde hizmet vermeye devam etmektedir. Taşımacılık konusunda ki deneyimimiz 1995 yılında başlayıp, 2009 yılında Meva Turizm markamızla en kaliteli ve güvenilir hizmeti verme sözüyle yola çıkmıştır.

2 ortaklı olan şirketimiz, ofis içerisinde sektereter, temizlik, muhasebe, pazarlama, satınalma, operasyon yöneticileri, operasyon müdürü ve genel müdür departmanlarıyla her biri kendi alanında uzman 37 çalışanla, sahada 500’ün üzerinde araçla hizmet vermektedir.

MEVA TURİZM ekibi, şirketlerin veya bireysel olarak taşımacılık ihtiyacı olan tüm hizmetleri güvenilir, dakik ve rasyonel bir şekilde sunmak için var gücüyle çalışmaktadır. En önemli prensibimiz müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri şeffaf ve ölçümlenebilir, performans odaklı çalışmalarla, “her zaman müşterilerinin yanındadır” mottosunu şeffaflıkla iş süreçlerine entegre etmeyi başarmıştır.

Meva Turizm 2009 yılından bugüne taşımacılık alanında çözümler sunan ve hizmet vermeyi ilke edinmiş Türkiye’nin lider taşımacılık firmalarından biridir. Bireysel ve kurumsal olmak üzere tüm meslek gruplarına büyük küçük demeden, aynı hizmet kalitesini sunma kaidesiyle çözümler üreten servis taşıma firmasıyız.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
543