Personel Taşımacılığı
Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı İstanbul

Son güncelleme: 9 Şubat 2020

 Personel taşımacılığı istanbul hizmetinde kurumsal şirketlerin seçimi olan Meva Turizm, sektörde yenilikçi yapısı ile lider konumunu korurken, personel taşımacılığı fiyatlarını en uygun ölçülerde tutmaktadır. Aynı zamanda tüm çalışmalarını kalite standartları ve A sınıfı yetki belgesine uygun yürüterek personel taşımacılığı şirketleri içerisinde kurumsal olarak faaliyet gösteriyoruz.

Bizi diğer personel taşımacılığı yapan firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz kalite ile birlikte güven esaslı taşımacılık şirketi oluşumuz…

İSTANBUL PERSONEL TAŞIMACILIĞI İÇİN : 424 12 12

Personel taşımacılığı istanbul

İş verenlerin en büyük sorunu personellerin zamanında ulaşım yapamamasıdır. Her gün artan araç sayısı, yol çalışmaları, toplu ulaşım araçlarının yetersiz olması gibi bir çok olumsuz faktör bir araya geldiğin de gecikmeler kaçınılmaz oluyor.

Bu sebeple personel taşımacılığı istanbul içerisinde en çok tercih edilen hizmetlerin başında gelmekte. Günümüz de artık lüks bir hizmet olmaktan çıkıp, tamamen ihtiyaç haline gelmiştir. Bununla birlikte personel taşımacılığı şirketleri sayı olarak artmakta ve seçim zorlaşmaktadır.

Kaliteli ve güvenilir personel taşımacılığı hizmeti almak için bazı kriterleri bilerek, bunların ölçüsünde değerlendirme yapmanız gerekmektedir. Bu değerlendirmelerin başında tercih edeceğin personel taşımacılığı şirketinin sektörde ki geçmişi, öz malı araç sayısı ve belgeleri gibi bazı detaylar var.

Personel taşımacılığı şirketleri

Her zaman müşterisinin yanında olan ve yapıcı yaklaşımlarıyla çözüm odaklı çalışma prensibimizle istanbul’da hali hazırda 500 araçla hizmet vererek, ortalama her gün sabah ve akşam olmak üzere 10.000 kişiyi taşıyoruz!

Bizim diğer personel taşımacılığı şirketleri içerisinde tarzımız fark yaratıyor;

 • Tüm araçlarımız 5 yaş olup, tamamen konfor için dizayn edilmiş
 • Personel taşımacılığı yönetmeliğine uygun
 • Bakımları günlük takip edilen A sınıfı olarak nitelendirilen Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter, Citroen Jumper markalı araçlar
 • Muayeneleri zaman geçirilmeden yapılan Isıtma ve soğutma sistemi sorunsuz çalışan
 • Temizliğine dikkat edilerek her gün kontrolleri yapılan araçlarla hizmet vermekteyiz.

Şirket Profili;

2009 yılında Meva Turizm markamızla çıktığımız yolda, personel taşıma hizmeti şirketimizin faaliyet kolları içerisinde ilk sırada yer almaktadır. Tüm ticari faaliyetlerimizde güven esasına dayalı çalışmalarımız sayesinde hali hazırda 100’ün üzerinde kuruluşa aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Personel taşıma kurallarımızın başında önce güvenlik gelir. Bu anlamda şirketimiz personel taşımacılığı için gerekli belgelere sahip ve istanbul’da çok nadir sayıda olan A sınıfı servis taşımacılığı yetki belgesine sahip şirkettir.

Güvenli taşımacılık hizmeti için pusulamız daima yönetmelikler ve kalite esasları olmuştur. Meva Turizm olarak sahibi olduğumuz iso 9001 – iso 14001, ohsas 18001 ve TSE standartlarında hizmet verebilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Personel taşımacılığı şirketleri
Personel taşımacılığı şirketleri

Personel taşımacılığı fiyatları

Hemen her şirketin masrafları kontrol altına alabilme çabasında olduğunu biliyoruz. Şirketimiz personel taşımacılığı fiyatları hakkında bilgi verirken teknoloji ve insanın iş birliğine dayalı bir sistem üzerinden ilerlemektedir.

Bu anlamda firmamıza özel personel taşımacılığı programı kullanarak en uygun rotasyonları belirlemekte ve bu sayede mesafeden kazanç sağlayarak fiyatları en makul seviyelere düşürebilmektedir.

Şirketimiz personel taşımacılığı ücreti hesaplamasını adil şekilde uygulayarak, İBB’nin belirlediği fiyat tarifelerini baz almaktadır. (bkz:ücret tarifeleri)

Personel taşımacılığı fiyatları hakkında aklınıza takılan tüm detaylar için whatsApp destek hattı üzerinden veya 0212 424 12 12 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

Personel taşımacılığı yapan firmalar

Gerek kalitemizle, gerekse dürüstlüğümüzle bizi biz yapan ve değerlerimize değer katan müşterilerimize teşekkürü borç biliriz. İstanbul’da bir çok personel taşımacılığı yapan firmalar içerisinde bizi tercih eden müşterilerimizle var olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yeni model araçlarımızla, konusunda deneyimli güler yüzlü şoförlerimizle, bünyemiz de ki operasyon yöneticilerimizle birlikte oluşturduğumuz hizmet halkasında tek amacımız müşteri memnuniyetidir.

İstanbul personel taşımacılığı

Müşterilerimizle güven esaslı çalışmalar yürütmek şirketimizin ilk prensibidir. Bunu sağlayabilmek ve koruyabilmek adına tüm araç sürücülerimizi ve yöneticilerimizi sürekli eğitimlerle desteklemekteyiz. Şirketimiz iş birliği yaptığı tüm kişileri bazı testlerden geçirerek hizmette görevlendirmektedir. Bu anlamda sürücülerimiz;

 • İstanbul personel taşımacılığı konusunda en az 7 yıl deneyimli,
 • İBB tarafından alınmış şoför kartına sahip (bkz: Şoför kartı nedir?)
 • Tam teşekküllü hastane onaylı sağlık raporu olan,
 • Sabıka kaydı olmayıp, ehliyet geçmişinden alkol vb. maddeler dolayısıyla kazaya karışmamış
 • Güler yüzlü ve temizlik konusunda titiz
 • Kişilerle iletişimi güçlü olan kişilerden oluşmaktadır.

Personel taşımacılığı istanbul, şirketleri,fiyatları

Sadece personel taşımacılığı istanbul hizmeti ile sınırlı kalmayan şirketimizin bireysel ve kurumsal bir çok etkinlikler içinde çözüm odaklı taşımacılık faaliyetleri devam etmektedir.

Bireysel gezi, kına, nişan ve düğün için servis kiralama hizmeti vermekteyiz. 16 kişilik minibüs, 27 kişilik midibüs ve 45 kişilik otobüsleri en uygun fiyatlarla ayağınıza getiriyoruz!

Tüm personel taşımacılığı ve diğer taşımacılık faaliyetleriniz için bize 0212 424 12 12 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
543