Şoförlü Minibüs Kiralama
Şoförlü Minibüs Kiralama

Şoförlü Minibüs Kiralama İstanbul

Son güncelleme: 9 Şubat 2020

Şoförlü minibüs kiralama istanbul ‘da toplu etkinlikler için en çok tercih edilen kiralama hizmetidir. Meva Turizm olarak 10’yılı aşkın bilgi ve tecrübelerimizle kına gecesi, nişan, düğün, cenaze ve gezi gibi tüm toplu taşımacılık gerektiren organizasyonlara şöförlü minibüs kiralama fiyatlarını en makul ölçülerde vererek, servis kiralama konusunda lider firma konumundadır.

Şöförlü minibüs kiralama

2009 yılından bugüne aralıksız çalışmalarını sürdüren şirketimizin servis taşımacılığı faaliyetiyle birlikte şöförlü minibüs kiralama hizmeti de en aktif olduğumuz konudur. Tüm minibüs kiralama işlemlerinde güvenlik bizim için en önemli konudur. Bu sebeple;

  • Tüm araç sürücülerimiz konusunda en az 5 yıllık deneyimli,
  • Servis minibüslerimiz 0-7 yaş araçlardan oluşup,
  • Araç içerisinde ki tüm kişiler koltuk başı ferdi kaza koltuk sigortalı,
  • Belirtilen güzergah ve saatlere riayet eden personel,
  • Bünyemizde görev alan operasyon yöneticisi ile anlık taleplerinizi bildirebilme imkanı

gibi bir çok kriterleri yerine getirmekteyiz. Aynı zaman da tüm şöförlü minibüs kiralama faaliyetlerimizi sahibi olduğumuz İSO 9001, OHSAS 18001, İSO 14001 ve TSE standartlarında yürütmekteyiz. Detaylı bilgiler için belgelerimizi inceleyebilirsiniz.

Şöförlü minibüs kiralama fiyatları

Rekabet ortamında her firmaya ve çalışma yoğunluğuna göre şöförlü minibüs kiralama fiyatları değişkenlik göstermektedir. Meva Turizm olarak her zaman müşterinin karşısında değil, yanında olan şirketimiz en makul fiyatları sunarak 1000’den fazla etkinlikte tercih edilen lider şirkettir. Ayrıca bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimizin yorumlarını Google Business sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Şoförlü minibüs kiralama fiyatları 150,00 TL. den başlayarak yapılacak işin mahiyetine göre değişkenlik göstermektedir. Yapacağınız etkinliğin günü, saatleri, mesafesi ve araç kapasitesi fiyat belirleme noktasında en etkin faktördür. Bu sebeple belirttiğimiz bilgileri tarafımıza 0212 424 12 12 numaralı telefondan bildirmeniz durumunda, ilgili müşteri temsilcisi en kısa sürede size bilgi verecektir.

Şirketimizden hizmet aldığınız takdirde 48 saat içerisinde sebep belirtmeksizin iptal edebilme veya ücretsiz değişiklik yapabilme hakkına sahipsiniz.
Şoförlü Servis Kiralama
Şoförlü Servis Kiralama

Şoförlü servis kiralama istanbul

Günümüz de düğün, nişan, kına, gezi, maç ve konser gibi bir çok etkinliklerde servis kiralama hizmeti tercih edilmektedir. Şoförlü servis kiralama hizmetinin ev sahipliği yapacak kişiler için bir çok olumlu getirileri vardır. Bu getirileri kısaca belirtmek gerekirse, kişi sayısının fazla olduğu etkinliklerde sorunların en başında ulaşım problemi yaşanmaktadır.

Her davetlinin ayrı noktalardan kendi araçlarıyla ulaşım sağlayacağını düşünürsek, aracı olmayıp toplu ulaşımdan başka seçeneği olmayan kişileri de ele aldığımız da bir çok davetlinizin gelemeyişi de kaçınılmaz oluyor. Şoförlü servis kiralama istanbul ‘da bu sebeple kurtarıcı bir hizmet oluyor.

Günlük şoförlü minibüs kiralama

İster şehirler arası ister şehir içi fark etmeksizin günlük şoförlü minibüs kiralama hizmetimiz mevcuttur. İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası fark etmeksizin tüm ilçelerde şöförlü servis kiralama hizmetimiz dakik ve konforlu olarak sunulmaktadır. Bu hizmeti bizden almakla kazançlarınız, tüm misafirlerinizi seyahat sırasında güvence altına alırsınız, konforlu bir ulaşım sayesinde yolculuğunuz daha keyifli bir hal alır. Ayrıca piyasa koşullarında en uygun ve garantili hizmet alırsınız.

Günlük şoförlü minibüs kiralama hizmetini istanbul içerisinde avrupa ve anadolu yakası olmak üzere tüm semtlerde profesyonel şekilde yürütmekteyiz. Bu hizmeti düğün, nişan, kına, cenaze ve gezi gibi toplu etkinlikleriniz için tercih edebilirsiniz.

Kiralık minibüs istanbul anadolu yakası

Kiralık minibüs hizmetini sadece istanbul’da avrupa ve anadolu yakasında etkin olarak sunan Meva Turizm, 8 kişilik veya 16 kişilik olmak üzere şirketimiz bünyesinde günlük veya daha uzun süreli şoförlü minibüs kiralama hizmeti sunmaktadır.

Kiralık minibüs istanbul anadolu yakası bölgesinde en çok tercih edilen taşımacılık olduğundan şirketimiz bünyesinde ki araçların %60 ‘ı kadarı anadolu yakasında okul servisi, bireysel düğün, kına, nişan ve gezi etkinlikleri yaparken kurumsal şirketlerin toplantı ve piknik gibi organizasyonlarını da başarı ile yerine getirmektedir.

Şoförlü Minibüs Kiralama İstanbul, Fiyatları, Şirketleri

Tüm şoförlü minibüs kiralama talepleriniz için 0212 424 12 12 numaralı telefonumuzdan müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz.  Ayrıca şöförlü servis kiralama ile ilgili soru ve fiyat teklifi talepleriniz için bize info[at]mevaturizm.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Kiralama Seçenekleri

Gezi için servis kiralama

Gezi İçin Servis Kiralama İstanbul

Son güncelleme: 9 Şubat 2020 Gezi için servis kiralama hizmetini en uygun fiyatlarla sunarak, ücretleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
543